Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Laos

Nieruchomość na sprzedaż w Laosie

Laos to kraj Azji Południowo-Wschodniej przecinany rzeką Mekong, słynny ze skalistego terytorium, francuskiej architektury kolonialnej, plemiennych osad na wzgórzach i buddyjskich klasztorów. Wientian jest stolicą i mieści pomnik That Luang, gdzie relikwiarz zawiera mostek Buddy. Graniczy na północ z Chinami, na wschód z Wietnamem, na południe z Kambodżą, na zachód z Tajlandią i na północny zachód z Birmą.

W kraju zaszło wiele zmian, wiele z nich pozytywnych. Inwestycje zewnętrzne wyraźnie poprawiają standard życia, a rząd robi postępy w zakresie poprawy infrastruktury.

Ceny nieruchomości i koszty utrzymania w Laosie są bardzo niskie. Ceny mieszkań w Wientianie wahają się od 1000 USD do 4000 USD za metr kwadratowy.

Chociaż obcokrajowcom nie wolno posiadać ziemi w Laosie, liczba zagranicznych inwestorów z Chin, Wietnamu i Tajlandii stale rośnie w ostatnich latach.

Mieszkańcy Laosu reprezentują tylko 40% klientów zainteresowanych kupnem nieruchomości na sprzedaż w Laosie, reszta to cudzoziemcy, może 20% Chińczycy, 10% Koreańczycy, Wietnamczycy i mieszkańcy Zachodu.

Teraz Wientian i 12 stref ekonomicznych doświadczają szału budowlanego, wspieranego przez trzydziestoletni wzrost gospodarczy kraju i wzrost inwestycji zagranicznych.

Większość budynków znajduje się w strefach ekonomicznych wprowadzonych przez rząd w celu przyciągnięcia inwestorów lokalnych i zagranicznych zainteresowanych zakupem nieruchomości na sprzedaż w Laosie. Na przykład w specjalnej strefie ekonomicznej, że wieże kondominium LuangMarsch 18 są obecnie w budowie. Dwa inne 45-kondygnacyjne kondominia są przeznaczone do budowy w określonej strefie ekonomicznej Thakhek w ramach projektu ThakhaekDreamworldCity.

Oczekuje się, że popyt na nieruchomości na sprzedaż w Laosie będzie nadal rósł w ciągu następnych kilku lat, przy silnym wzroście gospodarczym i stałym napływie bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju

  •  
    Przeprowadzka do Laosu. Ekspatriuj i mieszkaj w Laosie

        Są cele, które a priori są odrzucane, ponieważ są mało znane lub po prostu z powodu braku odpowiednich informacji. Cóż, my w Realigro jesteśmy tutaj po to. Jak już rozumiesz, zawsze chcemy dać naszym czytelnikom możliwość poznania i znalezienia różnych alternatyw, a przede wszystkim odpowi ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 5177

Sprzedaż 3 sypialnie, Laos, Vientiane Capital, Vientiane, center

183,016.20PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

150 m²
Rok ukończenia: 2010. Cena: od 36200 Euro. Metrów kwadratowych: od 36,2 do 150. Prawdziwy raj 240 różnych stylów i różnej wielkości studio, apartament...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB